Telefon
Whatsapp

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Pratik E-ticaret paketi içerisinde bulunan farklı ödeme entegrasyonları ile müşterilerinizin en uygun ödeme seçeneğini tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Bankaların Sanal POS Altyapıları

Türkiye’de sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların sanal POS altyapıları sistemimiz ile uyumlu çalışmaktadır. Vade oranlarını ve taksit seçeneklerinizi dilediğiniz bankaya göre düzenleyebilirsiniz.

  • Tüm banka POS altyapıları ile entegrasyon
  • Taksit ve vade oranlarını düzenleme
  • 3D doğrulama sistemine uyumlu

3D Secure ile İşlem

3D güvenlik altyapısı ile, kredi kartı ile yapılan işlemlerde sahte kart kullanımının tamamen önüne geçebilirsiniz. 3D sistemi, sipariş esnasında kullanıcının cep telefonuna gelen şifre ile siparişini onaylamasını ve tamamlamasını sağlar.


Alternatif Sanal POS Entegrasyonu

Her banka için sanal pos başvurusu yapmak yerine, birçok bankanın ortak kullanım seçeneklerini sunan servisleri kullanmanıza imkan sağlıyoruz. PayU, Paypal entegrasyon seçeneği bulunan Pratik E-ticaret paketinde sadece hesap bilgilerinizi yazarak sanal POS’larınızdan hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Özel tahsilat modülü, B2B e-ticaret işletmelerine özel olarak geliştirilmiştir. Bu özellik, herhangi bir ürün satın almadan, tarafınıza ödeme yapılmasına olanak sağlar.

Havale / EFT Ödeme Altyapısı

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterileriniz için, Havale / EFT ile ödeme imkanı sunabilir, sisteminize "Ödeme Bekleniyor" olarak düşen bu siparişlerin ödeme süreci tamamlanınca da sevkiyatını yapabilirsiniz.